1 Ağustos 2019 tarihinde Merhum Prof. Dr. Haluk Savaş öncülüğünde kurulan ve kısa sürede bir “İnsan Hakları Kanalı” haline gelen khktv.org yükselişini sürdürmeye devam ediyor.

2 yıl gibi kısa bir süredir yayın hayatına devam eden khktv.org resmi Twitter hesabı mavi rozet aldı.

Sosyal medya araçları üzerinden yayın yapan KHK TV farklı kentlerde 10 kişiden oluşan muhabir ve teknik ekip kadrosu bulunmaktadır ve bu kişilerin tamamı gönüllü olarak görev yapmaktadır.

Twitter tarafından da medya kuruluşu olarak kabul gören khktv.org günden güne büyüyen ziyaretçi kitlesi ve sevenleriyle çok daha güzel başarılara imza atacak.

Mavi Rozet ne Anlama Geliyor?


Twitter’ın verdiği mavi rozetler tanınmış kişilere, kurumlara ve medya organlarına veriliyor. Uzunca bir süredir mavi rozet vermeyi durduran Twitter geçtiğimiz haftlarda başvuruları değerlendirmeye başlayacağını duyurmuştu.

Twitter Mavi Tikin Avantajları Nelerdir?

Twitter hesaplarında mavi tik bulunan e-ticaret siteleri, marka ve şirket hesaplarının aslında birçok avantajı bulunmaktadır;

  • Mavi tik genel olarak ilgili platformda doğrulandığınızı göstermektedir.
  • Mavi tik sayesinde firmanızın güvenilirliği artmaktadır.
  • Firmanız Twitterda onaylı bir hesap olduğu takdirde takipçi kazanmanız ve daha fazla kişiye ulaşmanız olasıdır.
  • Twitter’da mavi tik marka bilinirliğinizin artmasına olanak sağlamaktadır. Bu da, yapacağınız satışların artmasını beraberinde getirecektir.
  • Mavi tik takipçilerinize daha çok güven vereceği için kişilerin internet sitenize girme oranında artışlar yaşanacaktır. Bu da satışlarını olumlu bir şekilde etkilerken dönüşümlerinizi arttırmanızı sağlayacaktır.