KHK TV

Türkiye’nin değişik illerinden gelen bir grup KHK’lı, KHK’lı Platformları Birliği Sözcüsü Münir Korkmaz öncülüğünde CHP Genel merkezini ziyaret etti. Burada CHP İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan yardımcısı Gülizar Biçer Karaca’yı ziyaret eden KHK’lılar, KHK’lılara verdiği destekten dolayı Karaca’ya teşekkür ettiler. Çok sıcak ve samimi bir ortamda geçen buluşmada KHK’lılar son günlerde KHK’lıların yaşadığı sıkıntıları dile getirdiler. Ziyareti KHK Tv ekibimiz de yakından takip etti.

CHP Genel başkanı Gülizar Biçer Karaca, KHK konusunda samimi olduklarını genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı toplantı ve platformlarda KHK meselesini mutlaka gündemine aldığını kaydetti.

Karaca, konuşması sonrası kendilerini ziyaret eden KHK’lılara teşekkür ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. KHK’lıların diğer partisi temsilcileri ile de çeşitli görüşmeler yapacakları öğrenildi.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!